Přesný překlad Přesný překlad
Tyto stránky mají bez podpory Javascriptu velmi omezenou funkčnost, prosím zapněte si podporu Javascriptu ve Vašem prohlížeči.

Online překlady do všech světových jazyků

          

ON-LINE KALKULAČKA

Využijte náš unikátní nástroj a zjistěte si cenu za svůj překlad sami předem. Kalkulačka umožňuje vložit váš text prostřednictvím příkazů kopírovat a vložit. V případě, že používáte nejnovější formáty kancelářského systému MS Office, nebo Open Office, máte možnost vložit přímo tyto soubory k překladu a v dalším kroku vám on-line kalkulačka poskytne orientační cenu za váš překlad a následující krok vám umožní si překlad pohodlně objednat ON-LINE!

více zde...


ON-LINE ADMINISTRATIVA

Abychom byli schopni zvládat větší objemy překladů vyvinuli jsme vlastní komplexní administrační systém, který pomáhá i vám mít přehled o vašich firemních výdajích za překlady... Kontaktujte nás a dozvíte se víc.

více zde...


          © Figarro | Dreamstime Photos

          

CENOVÁ POLITIKA 

V našem ceníku překladů si jednoduše najdete co potřebujete. Zároveń nevedeme a nikdy vést nebudeme jakékoliv příplatky za expres překlady apod., předem si spočítáte cenu za překlad a to vše bez skrytých nákladů.

více zde...   

EXPRESNÍ PŘEKLADY

Poskytujeme online překlady v expresních termínech. Díky naší rozsáhlé síti překladatelů a online systému jsme schopni poskytovat překlady ve velmi krátkých termínech a bez navýšení nákladů za překlad. Kompletní proces zadání, fakturace i platby lze uskutečnit elektronicky a tím odpadá časová náročnost s administrací, evidencí, předáváním a vyúčtváním překladů.

více zde...


          


© Jason Smith | Dreamstime Photos